Grillmaja1Valmistame talupoja stiilis grillmaju, mis sobivad maakodusse või looduskeskkonnas asuva maja lähedusse, inimestele, kes hindavad maalähedust, arhailisust ja lihtsust. Katusedetailid oleme teinud omapäraste nikerdustega. Grillmaja mahutab lahedasti 9 inimest, lisaks grill või laud.

Grillmaja on valmistatud täielikult puidust, silmas pidades lihtsat maarahva stiili. Puit on immutatud naturaalse heleda või tumeda tõrvaõliga. See annab puidule pika vastupidavuse ja mõnuse naturaalse tõrvalõhna. Pingid on immutatud läbipaistva naturaalse puiduõliga, mis toob välja puidu tekstuuri ja muudab pinna vastupidavamaks ja nägusamaks. Ostja soovi arvestades võib puidu jätta ka immutamata.

Pingid on tehtud metsakuivast kuusest, kus paiguti on näha puidu vanusejälgi: sinet ja üraskiauke, mis muudab pingid ajahõnguliseks ja omapäraseks. Katusekattematerjali võib valida erineva: bituumenlainepapp-, laud- või kivikatus. Grillmajale võib ehitada ka tagaruumi küttepuude panipaigaks. Eraldi on pakkuda samas stiilis täispuidust laud massiivse katteplaadiga.

Grillmaja püstitamiseks on vaja ette valmistada plats suurusega 3,2x3,0m. Platsi kattematerjaliks sobib näiteks looduskivi, tänavakivi, killustik jne. Vundamendiks on vaja alusraam süvaimmutatud prussist 100x100mm (võimalik lisatasu eest lisada) või 100mm kõrgune kiviääris. Pakume teenusena ka grillmaja platsi ehitust ja teeraja rajamist.

Pildigalerii!